Battefield 1 güncelleme paketi!

Dünyanın en popüler aksiyon oyunlarından biri, seriye eklenecek muazzam güncelleme paketi ile büyüyor.

Oyuncular, Battlefield 1‘in yaklaşmakta olan ilk genişleme paketinin tadını çıkarmaya hazırlanıyor:

“They Shall Not Pass” ismindeki genişleme paketi, Fransız kuvvetleri ve onların kıyı çıkartmaları üzerinde şekillenecek. Yeni paket; Fransız kuvvetleri üzerine bir DLC, dört yeni harita, yeni silah seçenekleri ve ek bir oyun modu sunacak.

Mevcut içeriğin yanı sıra; dört yeni çok oyunculu harita, genişlemenin merkezinde yer alıyor. Haritalar, Fransa’nın çeşitli yerlerinde geçerek hem piyade hem de karasal savaş için tasarlanan, dört bölümlük bir savaşı konu alacak.

Verdun’un ateşli ormanlarında bulunan Verdun Heights’da, saldırgan topçu bataryalarına karşı bir saldırı yürüteceksiniz. Söz konusu orman, cehenneme en yakın yer ünvanını taşıyor.

Geleneksel büyük ölçekli savaş için, Soissons’un geniş alanlı köyü esas alınıyor. Soissans, normalde hint keneviri tarlalarının  merkezi konumunda.

Rupture, Battlefield 1’in eşsiz lokasyonlarından biri konumunda. Bol bol haşhaş bulunan alanlar ve siperlerle dolu bu harita, tank ve piyade savaşının bir karışımı bulunacak.

‘Onlar Geçmeyecekler’ modu, hem Rush hem de Conquest seçeneğini kapsıyor. Frontlines, bayrak yakalama ve Rush imzalı iletişim algoritmaları ile oyun, inanılmaz derecede zenginleşecek.

Hakan BAYRAM

Gönlünü Yazılıma kaptırmış biri, Hobi olarak başladığı Kodlamaya profesyonellik katarak ilerleyen Hakan BAYRAM, 1986 izmir doğumlu.

You may also like...

%d bloggers like this: