Ücretsiz CSharp Otel Otomasyonu

Merhabalar bugün sizlere yapmış olduğum bir Otel Otomasyonu uygulamasını tanıtmak isterim. Otel otomasyonunda Access veritabanı ve Ole.Db 4.0 sürümü kullanılmıştır.

Biraz projeden bahsedeyim öncelikle önünüze bir giriş formu geliyor. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilmektesiniz üyeliğiniz yok ise altta bulunan kayıt ol bölümünde kayıt olup, şifrenizi unuttuysanız, şifremi unuttum bölümünden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Şimdi ise biraz programın içine girelim. Programda otel müşterisi ekleme, otel müşterisi silme, veri girme/güncelleme, otel gelir gider hesabı gibi bölümlerden oluşmakta ilk giriş ekranında müşteri ekleme bölümü önünüze gelmektedir. Algoritmalar biraz karmaşık olan bu programı indirip deneyip eğer hoşunuza giderse geliştirmenizi temenni ederim.

Bu proje tamami ile şahsıma aittir bu yüzden ek olarak bir kaynak vermeme gerek yok.Programı indirmek için alttaki linke tıklayıp güvenli bir biçimde indirebilirsiniz. Linkler ile bir sıkıntı olduğunda yorum atınız.

Otel Otomasyonu Source Kod

Tıklayınız | Yandex Disk

Otel Otomasyonu Viristotal Sonuçları
Tıklayınız | Virüs Total

Saygılarımla

Mehmet Hilmi Semirgin

Mehmet Hilmi Semirgin

Denizli doğumlu, CSharp programlama dili ile ilgili az bilgisi olan ve bu bilgisini diğer insanlara taşımaya hedef güdmüş bir kişi.

You may also like...

3 Responses

  1. Millennium-GM dedi ki:

    hocam acces veritabanı şifresi istiyor.

  2. Metin Polat dedi ki:

    İncelemek için indirdim paylaşım için teşekkürler

%d blogcu bunu beğendi: