Cut the Rope 2, Appstore’daki yerini aldı

Mobil platformun başarılı oyunlarından Cut the Rope’un devam oyunu Cut the Rope 2, nihayet Appstore’daki yerini aldı.
İlk oyunda olduğu gibi Om Nom adlı sevimli bir canavarı beslediğimiz fizik tabanlı bir bulmaca oyunu olan Cut the Rope 2, pek çok yeni bulmacaya ve yeni içeriği beraberinde getiriyor. Cut the Rope 2, oynanış olarak ilk oyundan pek de farklı olmasa da yeni bulmaca unsurlarıyla az da olsa farklı bir deneyim yaşatıyor. Oyunun yeni bulmaca unsurlarının başında yardımcı karakterler yer alıyor. Her biri farklı özelliklere sahip olan bu karakterler bizlere bulmacaları çözerken kolaylık sağlıyor.
Orman, kumlu baraj ve hurdalık gibi çeşitli mekan betimlemelerine sahip olan yapımda 5 farklı bölüm ve bu bölümlerin her birinde 24 farklı seviye bulunuyor. Ayrıca, oyunda çeşitli özelleştirmeler de yer ediniyor. Bu özelleştirmeler; karakterin, şekerin ve ipi keserken çıkan izin görseliğini değiştirmenize yarıyor. Türkçe dil desteğine de sahip olan yapım, 1.79 TL’den mobil oyuncuların beğenisine sunuluyor. Bu arada yapımın Android versiyonunun önümüzdeki yıl içerisinde free to play olarak yayımlanacağını da hatırlatalım.
https://itunes.apple.com/tr/app/cut-the-rope-2/id681814050?mt=8

Hakan BAYRAM

Gönlünü Yazılıma kaptırmış biri, Hobi olarak başladığı Kodlamaya profesyonellik katarak ilerleyen Hakan BAYRAM, 1986 izmir doğumlu.

You may also like...

%d bloggers like this: