Güzellik Salonu Müşteri Takip Uygulaması

Merhaba, Programcıdan yeni bir uygulama ile karşınızdayım. Kendi yazmış olduğum Güzellik Salonu Müşteri Takip Uygulamasını beğeninize sunuyorum,

Aşağıda Bir kaç özelliğinden bahsedeceğim,

1 – Yukarıdaki Ekranda Müşterinize ait “Randevu” işlemleri ve kendinize Notlar yer alır, Randevu alanı siz kullandıkça Müşterilerinize puanlar verecek ve yeniden Randevu talep ettiğinde size müşteri hakkında randevularına yetişme konusunda bilgiler verecek ve iş planınızın asla bozulmamasını sağlayacaktır.

 

 

2 – Yukarıdaki ekran ise Uygulamamın “Müşteri Kayıt” menüsüdür. Portföyünüzü oluşturup tüm yaptığınız işlemleri kayıt altında tutmanızı sağlar, Müşteri kayıtlarını daha sonra talep edildiğinde yapılan işlemlere göre “Çıktı” alarak müşterinize veya arşivinize verebilirsiniz.

 

 

3 – Bu alanda ise Salonunuzda çalışan Personellerinizi ekleyerek müşterilere yapılan işlemleri kayıt altına aldığınızda işlemi kimin yaptığını da kayıt ederek saklayabilirsiniz.

Personeller uygulamaya girdiklerinde Asla yapılan işlemleri silemez ve değiştiremezler, Tüm kontrol yönetici yetkilendirmesindedir.

 

 

4- Uygulama Sektörde uzun süre hizmet vermiş Salon sahibi bilinçli yöneticilerin Geri Dönüşleri ile şekillendiğinden sorunsuz ve eksiksiz çalışmaktadır,

Tüm kayıtlarınız Size Ait bilgisayarda kalır ve asla tarafıma herhangi bir veri paylaşmaz.

Talebiniz doğrultusunda Sisteminizi yedekleyebilirsiniz, Asla Ücret alınmaz ve Tam olarak destek verilir. (uygulama içerisinde “Database Yedekle” menüsü kullanılabilir)

Sistem ile ilgili taleplerinizi Geri Bildirim menüsü altından yapabilirsiniz. En fazla 30 dk saat içerisinde geri dönüş yapılır. (Lütfen iletişim bilgisi verin)

Yorumlarınız uygulamanın gelişmesi konusunda önemli rol oynamaktadır.

İndirme Linki;

Setup Dosyası

Güzellik Salonu Uygulaması

Nasıl Kuracaksınız:

Yukarıdaki Linke Tıklayarak indireceğiniz .rar uzantılı dosyasının içini açıp setup’a çift tıklamanız yeterli

Programcidan.com’un kurulma amaçlarından birisi ise Piyasada kullanılan yazılımları rahatça bulabileceğiniz bir Platform olmasıdır.

Sizde Platforma kayıt olarak içerik veya uygulamalarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamalarınız için Güncelleme alanı ihtiyacını karşılamak için destek@programcidan.com Adresi ile irtibata geçebilirsiniz!

Hakan BAYRAM

Gönlünü Yazılıma kaptırmış biri, Hobi olarak başladığı Kodlamaya profesyonellik katarak ilerleyen Hakan BAYRAM, 1986 izmir doğumlu.

You may also like...

%d blogcu bunu beğendi: