Infinity Blade III mobil oyuncuların beğenisine sunuldu!

iOS platformu için özel olarak hazırlanan Infinity Blade serisinin yeni oyunu Infinity Blade III nihayet Appstore’daki yerini aldı.

İlk olarak bir Chair Entertainment çalışanının LinkedIn profilindeki CV’de karşımıza çıkan oyun, Apple’ın Keynote etkinliğinde resmen duyurulmuştu. Infinity Blade II’nin hikayesini kaldığı yerden devam ettiren Infinity Blade III, Unreal Engine grafik motoruyla geliştirilen kaliteli grafikleriyle dikkat çekiyor.

Oynanış olarak serinin ilk iki oyununun izinden giden Infinity Blade III’de bazı yenilikler de bulunuyor. Biri erkek biri kadın olmak üzere oynanabilir iki karakter, yeni ekipmanlar ve ekipman menülerinin hareketli arka planları ilk bakışta dikkatimizi çeken yenilikler arasında yer alıyor.

iOS 6 veya üzeri yazılıma sahip iPhone 4, iPad 2, dördüncü nesil iPod Touch ve üzeri cihazlarda çalışan Infinity Blade III, 12.99 TL’lik bir fiyat etiketiyle iOS kullanıcılarıyla buluşuyor. Infinity Blade III’e aşağıdaki Appstore bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz. 

Hakan BAYRAM

Gönlünü Yazılıma kaptırmış biri, Hobi olarak başladığı Kodlamaya profesyonellik katarak ilerleyen Hakan BAYRAM, 1986 izmir doğumlu.

You may also like...

%d bloggers like this: