Microsoft ve Media Markt’tan genç beyinlere ücretsiz kodlama eğitimi

Microsoft ve Media Markt ortaklığı ile “tüketen toplumdan üreten bir topluma geçişin desteklenmesi adına” ücretsiz olarak cocuklara yönelik verilen temel kodlama eğitimleri devam ediyor.

Gelecekte teknoloji üreten ve ihraç eden bir neslin yaratılması için Microsoft ve Media Markt iş birliği ile çocuklara yönelik sağlanan eğitimler hız kesmeden devam ediyor. Tüketen bir toplumun önüne geçme hedefiyle yola çıkan iki dev marka, çocukların temel kodlamayı öğrenmelerine yardımcı oluyor.
Media Markt mağazalarında gerçekleştirilecek eğitimlere 7-12 yaş aralığındaki tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabiliyor. 18-19 Şubat tarihlerinde Marmara Forum ve Viaport, 25-26 Şubat tarihlerinde ise Bayrampaşa ve Ümraniye Media Markt mağazalarında gerçekleşecek olan 1 saatlik eğitimler için buradaki sayfadan kayıt yaptırmanız gerekiyor. Program sonrasında eğitime devam etmek isteyen çocuklar “Açık Akademi” sayfasından alacakları ücretsiz KODile eğitimi almaya devam edebiliyor.

 

Kodlama eğitimlerinin yer ve saatleri şu şekilde:

18 Şubat Cumartesi ve 19 Şubat Pazar

Marmara Forum & Viaport Media Markt
11:00-12:00
14:00-15:00
25 Şubat Cumartesi ve 26 Şubat Pazar

Bayrampaşa & Ümraniye Media Markt
11:00-12:00
14:00-15:00

 

Sizde yazar olup, makalelerinizi paylaşmak isterseniz kayıt olmanız yeterli. Ayrıca tüm sorularınız için destek@programcidan.com adresine mail atabilir veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz…

Hakan BAYRAM

Gönlünü Yazılıma kaptırmış biri, Hobi olarak başladığı Kodlamaya profesyonellik katarak ilerleyen Hakan BAYRAM, 1986 izmir doğumlu.

You may also like...

%d bloggers like this: