Real Racing 3, gerçek zamanlı çok oyunculu mod ile güncellendi

Mobil platformun başarılı yarış simülasyonu Real Racing 3, yeni özellikler ve yeni içeriklerle güncellendi.
Lamborghini Veneno ve McLaren P1 adlı iki yeni aracı oyuna ekleyen güncellemenin en dikkat çeken yanı ise, gerçek zamanlı çok oyunculu modu oyuna dahil etmesi oldu. Bu mod sayesinde, artık oyuncular diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak yarışabilecek. 
Hatırlayacağınız üzere, Real Racing 3’te Time Shifted Multiplayer olarak adlandırılan bir çok oyunculu mod bulunmaktaydı. Oyuncuların yarış anındaki hareketlerini kayıt altına alan bu mod, oyuncuların yapay zeka yerine asenkron olarak birbirleriyle yarışmalarına imkan veriyordu. 
Oyunu 2.0 numarasına yükselten güncellemeyle Ford Focus RS ücretsiz olarak sunulmaya başlanırken, yeni olaylarda oyuna dahil edilmiş durumda. Bu arada oyunun Android versiyonu için de yayımlanan güncellemenin gerçek zamanlı çok oyunculu mod dışındaki yenilikleri kapsadığını da belirtelim. Real Racing 3’e aşağıdaki market bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz.  
Önemli Not: Android kullanıcılarının bu yeni güncellemeyle birlikte oyunun açılmaması gibi sorunlarla karşılaştığını da belirtelim.

Hakan BAYRAM

Gönlünü Yazılıma kaptırmış biri, Hobi olarak başladığı Kodlamaya profesyonellik katarak ilerleyen Hakan BAYRAM, 1986 izmir doğumlu.

You may also like...

%d bloggers like this: