Turkcell Avrasya Tüneli’nden Geçerken Canlı Yayın Yaptı

Turkcell tunelde canlı yayın yaptı!

Instagram’ın canlı yayın özelliğini ülkemizde kullanan ilk markalardan olan Turkcell, ilginç bir fikirle mobil veriye bağlıyken canlı yayında Avrasya Tüneli’ni geçti.

Instagram’ın geçtiğimiz gün ülkemizde resmi olarak kullanıma sunduğu canlı yayın özelliği ülkemizdeki markalar tarafından da kullanılmaya başlandı. Bu özelliği kullanan ilk markalardan olan Turkcell, biraz farklı bir yöntemle Instagram‘ın canlı yayınlarına merhaba dedi.

Çekim gücü konusunda iddialı olan Turkcell, Avrasya Tüneli’ne girerken mobil veri üzerinden canlı yayın başlattı ve mobil veriye bağlıyken Avrasya Tüneli’ne girdi. Tünel boyunca yayın yapan Turkcell’in yayını kesilmeden devam etti. Yani Turkcell, denizin altındaki tünelde çekim gücünü canlı yayınla da göstermiş oldu.

Açıkçası diğer operatörler Avrasya Tüneli’nden geçerken nasıl bir çekim kalitesi sunuyor bilemiyoruz ama yine de Turkcell’in Instgram’da yaptığı ilk canlı yayını yaratıcı bir fikirle değerlendirdiği gönül rahatlığıyla söylenebilir.

Sizde Platforma kayıt olarak içerik veya uygulamalarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamalarınız için Güncelleme alanı ihtiyacını karşılamak için destek@programcidan.com Adresi ile irtibata geçebilirsiniz!

Hakan BAYRAM

Gönlünü Yazılıma kaptırmış biri, Hobi olarak başladığı Kodlamaya profesyonellik katarak ilerleyen Hakan BAYRAM, 1986 izmir doğumlu.

You may also like...

%d bloggers like this: