Whatsapp iOS sürümünde güncellendi

Whatsapp for iOS’a gelen yeni güncelleme ile medya gönderme sınırında iyileştirme yapıldı. Yeni güncelleme bunun yanısıra kullanıcılara bazı kolaylıklar da getiriyor.

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın iOS için gelen güncellemesi ile artık kullanıcılar 30 adet medyayı tek seferde gönderebilecek. Bu sayede medya gönderimi özelliğini sıkça kullananlara kolaylık sağlanmış.
Ayrıca iOS cihazlarda internet bağlantısı olmadığında mesajı listeye ekleyememe durumu da artık değişmiş. Artık aynı Android kullanıcıları gibi internet bağlantısı olmasa dahi gönder butonu ekranda belirecek. Tabi mesajın karşı tarafa gönderimi yine bağlantı sağlandığında yapılabilecek o zamana kadar mesajlar bekleme konumunda kalacak.

Depolama yönetiminde kolaylık

Bir diğer değişiklik ise depolama bölümüne dair yapılmış. Güncelleme ile uygulamanın disk kullanımı bölümüne dair bazı değişikliklere gidilmiş. Burada da Kullanıcılara depolama yönetiminde belirli mesaj tiplerini silmek gibi bir takım kolaylıklar sağlanmış.

Bilgisayarda Whatsapp Kullanımı

Bu kadar güncel ve yaygın olan iletişim uygulamasını Bilgisayarınızda hem uygulama hemde WEB üzerinde kullanmanız mümkün. Uygulamanın resmi sitesinden masaüstü versiyonunu indirerek veya WEB hizmetini buradan kullanarak telefonunuzun internete bağlı kalma şartı ile tüm mesajlarınıza erişmeniz mümkün…

Ayrıca sizde Platforma kayıt olarak içerik veya uygulamalarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamalarınız için Güncelleme alanı ihtiyacını karşılamak için destek@programcidan.com Adresi ile irtibata geçebilirsiniz!

Hakan BAYRAM

Gönlünü Yazılıma kaptırmış biri, Hobi olarak başladığı Kodlamaya profesyonellik katarak ilerleyen Hakan BAYRAM, 1986 izmir doğumlu.

You may also like...

%d bloggers like this: